Göçek Yat Kiralama

€6,000

English

Getaway, Muğla ilinin Fethiye ilçesinde bulunan Göcek sahilinde yer alan lüks sınıfında bir kiralık gulettir. Bu 32 metre uzunluğundaki gulet, 4 kabinde toplam 8 misafire kadar konforlu konaklama imkanı sunar. Günlük veya haftalık kiralama arayışında olanlar için Getaway, sezon boyunca Göcek’te hizmet vermektedir. Getaway için haftalık kiralama ücretleri hakkında bilgi almak isteyenler, lütfen gulet kiralama şirketimizle iletişime geçmekten çekinmeyin. Getaway Gulet için günlük kiralama ücreti 6000 Amerikan Dolarıdır. Getaway Gulet için rezervasyonunuzu yapmak için şimdi bizimle iletişime geçin!

Sunulan Hizmetler
Herhangi bir zamanda tercih ettiğiniz limana veya rıhtıma yanaşabiliriz.
Tekneyi tercih ettiğiniz herhangi bir noktada durdurmaya esneklik sağlıyoruz.
Yiyecek ve içecek tercihlerinizi alabiliriz.
Kablosuz internet erişimi.

Kiralama Koşulları

Kiralama süresince konforunuz ve güvenliğiniz için uymanız gereken koşullar.
Kiralama süresince denizcilik yönetmeliklerine uyulması zorunludur.
Misafir sayısı, rezervasyon sırasında belirtilen sayıyı aşmamalıdır.
Başlangıçta planlanan rotada değişiklikler istenmemelidir.
Tekneui kullanırken kaptanı rahatsız etmekten kaçının.
Tekneyi kullanırken, deniz ve hava koşullarına bağlı olarak yönlendirebiliriz. Bu konuda kaptanın takdiri geçerlidir.

Sunulan Hizmetler
Kaptanlı Kiralama Türkiye’nin güneybatı kıyıları, Ege ve Akdeniz boyunca çok çeşitli özelliklere sahip yüzlerce koy ev sahipliği yapar. Her koyda yapılabilecek aktiviteler de farklılık gösterir. Bu nedenle, bölgeyi iyi bilen deneyimli bir kaptan ve ekibi ile denize açılmak, seyahat kaliteniz ve güvenliğiniz için önemlidir.

Neden kaptanlı kiralama tercih etmelisiniz?
Bölgeyi iyi bilen deneyimli bir kaptan ile daha birçok güzel noktayı keşfedebilir ve en iyi rotayı planlayabilirsiniz. Yatı kullanma sorumluluğunu üstlenmek zorunda kalmazsınız, bu nedenle sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Gerekli lisansa sahip değilseniz, yatımızı bir kaptan ile kiralamak zorundasınız. Kaptanın gemide olması, size ve misafirlerinize ekstra güven ve konfor sağlayacaktır.

Kaptanın rolü nedir?
Yat kaptanı, teknenin ve gemideki yolcuların güvenli seyrinden sorumludur. Aynı zamanda, aynı rotada seyreden diğer gemilere tehlike oluşturmayan bir rotayı izlemelidir. Bu, bilgi, deneyim, sürekli dikkat ve kontrol gerektirir.

Kaptan kaptanlı kiralama sırasında nerede kalır?
Yelkenli ve katamaran tipi teknelerde, kaptan güvertenin altında bulunan özel bir kabinde kalır. Ancak bu tür teknelerin tümünde kaptanın kaptan odası denilen bir kabin olmayabilir. Bu tür teknelerde kaptan, gemideki boş kabinlerden birinde kalacaktır. Bu nedenle, konaklamalı kiralama durumlarında, geminin kapasitesini ve misafir sayısını dikkatlice hesaplamak ve onaylamak gereklidir. Motor yatlarında ve guletlarda genellikle kaptan ve mürettebat için özel kabinler bulunmaktadır.

English

Getaway is a luxury-class charter gulet located on the Göcek coastline in the Fethiye district of Muğla, Turkey. This 32-meter-long gulet offers comfortable accommodation for up to 8 guests in its 4 cabins. Whether you’re interested in daily or weekly charters, Getaway is available throughout the season in Göcek. For those wanting to inquire about the weekly charter rates for Getaway, please feel free to get in touch with our gulet charter company. The daily charter rate for Getaway is $6000 . Contact us now to make your reservation for Getaway Gulet!

Services Offered

  • We can dock at the harbor or pier of your choice at any time.
  • You have the flexibility to stop the cruise at any location of your preference.
  • We can shop for your food and beverage preferences.
  • Wireless internet access.

Rental Conditions

  • Conditions that you must adhere to for your comfort and safety during the rental period.
  • Compliance with maritime regulations is mandatory throughout the rental.
  • The number of passengers must not exceed the count specified during the reservation.
  • Changes to the initially planned cruising route should not be requested during the cruise.
  • For safety during the cruise, please refrain from disturbing the captain.
  • The duration of the cruise may vary depending on sea and weather conditions, at the captain’s discretion.

Services Offered Skippered Charter The southwest coasts of Turkey host hundreds of bays with diverse features along the Aegean and Mediterranean. The activities that can be done in each bay also vary. Therefore, setting sail with an experienced captain and crew who know the region is important for your cruise quality and safety.

Why should you choose skippered charter? With an experienced captain who knows the region well, you can discover many more beautiful spots and make the best route planning. You won’t have the responsibility of operating the yacht, so you can spend more time with your loved ones. If you do not have the required license, you are obliged to charter our yacht with a skipper. Having a captain on board will provide you and your guests with extra confidence and comfort.

What is the role of the captain? The yacht captain is responsible for the safe navigation of the boat and the passengers on board. At the same time, they must follow a course that does not pose a danger to other vessels on the same route. This requires knowledge, experience, constant attention, and control.

Where does the captain stay during skippered charter? On sailing and catamaran-type boats, the captain stays in a private cabin located under the deck. But not all boats of this type may have a cabin called the skipper’s cabin. In such boats, the captain will stay in one of the vacant cabins on the boat. Therefore, in charters with accommodation, it is necessary to carefully calculate and confirm the boat’s capacity and the number of guests. Motor yachts and gulets usually have private cabins for the captain and crew.